Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfMükemmel 

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden Fotoğraf Yarışması

AddThis Social Bookmark Button

Selçuk Üniversitesi (SÜ) İletişim Fakültesi, Türkiye genelindeki tüm üniversite öğrencilerinin katılabileceği, "Sporda ve Sanatta Kadın" konulu ulusal fotoğraf yarışması düzenliyor.
Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Hadi Sümer, bu yıl 4'üncüsünü düzenleyecekleri yarışmanın ilk kez Türkiye'deki tüm üniversitelilere açılacağını belirterek, "Daha önce sadece üniversitemiz öğrencilerinin katıldığı yarışmayı yoğun talep üzerine Türkiye genelinde yaygınlaştırmayı kararlaştırdık. Yarışma ile kadınlarımızın sosyal ve kültürel alanlarda etkinliklerini ortaya koymak istedik. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde yarışmada dereceye giren ve sergilenmeye değer fotoğraflarımızdan oluşan bir sergi açacağız. Yarışmaya katılacak bütün öğrencilere şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

Geniş katılımlı bir jüri tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından birinciye Bin 500 TL, ikinciye Bin TL, üçüncüye 500 TL para ödülü, Mansiyon Ödülü, Selçuklu Belediyesi Özel Ödülü ve FOTOSEL Özel Ödülü de verilecek.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile