Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

National Geographic Fotoğraf Yarışması'nın En İyileri

AddThis Social Bookmark Button

1338 katılımcının yaklaşık 5000 fotoğrafla katıldığı National Geographic Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda kategori birincileri belli oldu.

 

 

National Geographic Society’nin yerel edisyonların işbirliğiyle bu yıl beşincisini düzenlediği Uluslararası Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. 1338 katılımcının yaklaşık 5000 fotoğrafla katıldığı yarışmanın jüri üyeliğini foto muhabiri Ara Güler, Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın, NTV program yapımcılarından Oğuz Haksever ve National Geographic Türkiye Yayın Yönetmeni Yardımcısı Kemal Nuraydın yaptı.

İnsan, Doğa, Manzara ve Teknoloji kategorilerinde düzenlenen yarışmanın kategori birincileri Türkiye’yi National Geographic Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda temsil etmeye de hak kazandı.

Ulusal Yarışma’nın İnsan kategorisinde birincilik ödülünü İsmet Danyeli alırken, aynı kategoride Serhat Bayram ikinciliği, Mehmet Çakır ise üçüncülüğü elde etti. Doğa kategorisinin birincisi Erdoğan Özer, ikincisi Hüseyin Uğur Genç ve üçüncüsü de Ahmet Çetin oldu. İnsan kategorisinin birincisi İsmet Danyeli, Manzara kategorisinde de birincilik ödülünü alırken, Kenan Talas ikinci, Kazım Balıkçıoğlu ise üçüncülüğü aldı.

İnsan Kategorisi 1'ncisi

İnsan Kategorisi 2'ncisi

İnsan Kategorisi 3'ncüsü

 

Doğa Kategorisi 1'ncisi

Doğa Kategorisi 12'ncisi

Doğa Kategorisi 3'ncüsü

Manzara Kategorisi 1'ncisi

Manzara Kategorisi 2'ncisi

Manzara Kategorisi 3'ncüsü

Samsung NX10 Özel Kategorisi

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile