Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Arbella Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

AddThis Social Bookmark Button

Arbella Makarna’nın, kurumsal kimliğini sosyal sorumluluk ve sanatsal projelerle de pekiştirmek üzere düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Bu sene uluslararası nitelik taşıyan yarışmaya 15 farklı ülkeden 164 amatör ve profesyonel fotoğraf sanatçısı katıldı. 906 fotoğrafın gönderildiği yarışmada birbirinden özel fotoğraflar seçkin jüri üyeleri tarafından değerlendirildi.


Arbella Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın seçici kurulunda fotoğraf sanatının usta isimleri yer aldı. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Ana Sanat Dalı Başkanı Prof.Sabit Kalfagil, Fotoğraf Sanatçısı İbrahim Zaman, Tahir Özgür, Erol Doğaner ve Reha Bilir’in yanı sıra Fotoğraf Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır’ın da yer aldığı kurulda, Arbella Makarna’yı da Genel Müdür Abdülkadir Külahçıoğlu temsil etti. 

“Afiyetle, Birlikte Yemek”, “Beslenme ve Makarna ile Yaşam”, “Hayatı Süzgeçten Geçirme Konusuna Seri Fotoğrafla Yaklaşım” başlıklı üç farklı kategoride düzenlenen yarışmaya Macaristan, Almanya, Hindistan, Vietnam gibi 15 farklı ülkeden katılım gerçekleşti. Her kategoride FIAP ve UPI’den toplam altışar altın, gümüş ve bronz madalya verilen yarışmada onbeş mansiyon ve doksan sergileme ödülü verildi. 

Altın Madalya Kazanan Yarışmacılar; 

A Kategorisi: Afiyetle, Birlikte Yemek 
FIAP Altın Madalya AYŞE YALÇIN 
UPI Altın Madalya HASAN YAŞAR 

B Kategorisi:Beslenme ve Makarna İle Yaşam 
FIAP Altın Madalya ÖZLEM GÜN BİNGÖL 
UPI Altın Madalya ÖZLEM GÜN BİNGÖL 

C Kategorisi : Hayatı Süzgeçten Geçir 
FIAP Altın Madalya NURİ ÇORBACIOĞLU 
UPI Altın Madalya OSMAN ARSAL

Kaynak: www.netfotograf.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile