Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 6
ZayıfMükemmel 

Fotokadraj Yayın Hayatına Başladı

AddThis Social Bookmark Button

www.fotokadraj.com internet sitesi yayın hayatına başladı. Fotoğrafçılık ve fotoğraf paylaşım sitesi olmasının yanında fotoğraf videoları bölümüyle de dikkat çeken fotokadraj fotoğrafçılara aynı zamanda fotoğraflarını site aracılığı ile de satış kolaylığı sağlamakta.

Pek çok meslek gurubundan oluşan fotoğrafçıların ortak çabası ve katkılarıyla kurulan fotoğraf ve video paylaşım sitesi olarak fotoğraf severlere hizmet sunmayı amaçlayan sitenin hedefi. Türkiye’de gelişmekte olan fotoğraf sanatına, fotoğraf üreten amatör ve profesyonel bireylere katkı sunmayı amaçlıyor.

Aynı zamanda siteye üye olan fotoğrafçılar istedikleri takdirde telif hakkına sahip olmak koşuluyla ürettikleri eserleri bu platform üzerinden bize hiçbir komisyon ödemeden satabilme olanağına sahiptirler. Fotokadraj kayıtlı üyelerine eser yükleme konusunda, telif kriterleri çerçevesinde Copyright, Creative Commons, Copyleft ve Unknown koşulları çerçevesinde dört tipte fotoğraf yükleme seçeneği sağlamaktadır.

Fotokadraj.com içerik olarak 'Fotoğraf Paylaşımı'nın dışında ziyaretçilerine 'Kadraj' bölümünde fotoğrafçılıkla ilgili güncel magazinleri paylaşırken 'Fotoğrafçılık' bölümünde ise amatör ve profesyonel arkadaşlarımıza temel ve ileri düzeyde eğitim datalarını sunmaktadır. 'Fotokadraj Video' bölümünde ise fotoğrafçılıkla ilgili genel ve güncel videolara yer verilmektedir.

Bizlerde FOTOGRAM ailesi olarak FOTOKADRAJ ekibine bu zorlu yolda ve mücadelelerinde başarılar diliyoruz.

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile