Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Canon’a 7 Ödül

AddThis Social Bookmark Button

BLI 2012 Kış ‘Öne Çıkanlar’ Ödülleri Canon’un görüntülemedeki inovasyonlarına dikkat çekti.

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, test ve araştırma organizasyonu Buyers Laboratory LLC’den (BLI) altı adet Kış 2012 ‘Öne Çıkanlar’ Ödülü ve bir adet Enerji Tasarrufunda Olağanüstü Başarı Ödülü kazandı. Canon’un Kurumsal Görüntüleme Çözümleri serisinden ürünler BLI’nın çok sıkı ve ayrıntılı laboratuar testlerinden geçtikten sonra ödüllendirildi.

İşte kazananlar:
• Dakikada kusursuz bir şekilde çift yüz 120 adet A4 görüntü tarayabilen Canon imageFORMULA DR-M160 Hızlı Kusursuz Departman Tarayıcısı olarak seçildi. Canon’un
en güçlü ve dayanıklı kompakt masaüstü tarayıcısı çok farklı doküman tiplerini (çok ince veya kalın dokümanlar, ehliyet, kimlik, kartvizit vb.) tarayabilme avantajları, ortalamanın çok daha altında tarama başı maliyeti ve kullanımı kolay donanım tasarımı ile ödüllendirildi.

• Canon'un kompakt ve çok yönlü masaüstü tarayıcısı Canon imageFORMULA DR-M140 çok farklı doküman tiplerini tarayabilme avantajları, ve BLI'ın Kıdemli Test Teknisyeni Joe Ellerman’ın belirttiği üzere ‘her üründe bir standart olarak bulunması gereken’ bir seçilebilir kağıt yoluyla (U Dönüşlü ve Düz Çıkışlı dahil) dakikada tek yüz 40 ve çift yüz 80 adet A4 görüntü tarayabilen Kusursuz Departman Tarayıcısı olarak adlandırıldı. Dakikada kusursuz bir şekilde çift yüz 50 adet A4 görüntü tarayabilen Canon imageFORMULA

• DR-C125 Kusursuz Çalışma Grubu Tarayıcısı olarak seçildi. Ultra kompakt masaüstü tarayıcısı güvenilirliği, ince tasarımı, çok farklı kağıt ağılıkları ve boyutlarıyla kullanılabilme
özelliği ve taramayı kolaylaştıran güçlü yazılımı ile ödüllendirildi.

• Yüksek hızlı, ultra kompakt taşınabilir tarayıcı Canon imageFORMULA P-215, özel kart tarayıcısı, mükemmel medya kullanımı, sürücü işlevselliği ve küçük kaplama alanıyla Kusursuz Mobil Tarayıcı olarak adlandırıldı.

• Canon i-SENSYS MF8380Cdw, Küçük/Home Ofisler için Kusursuz A4 Renkli MFP olarak adlandırıldı. Kompakt, hepsi bir arada lazer MFP, kullanımı kolay kontrol paneli ve tek tuşla erişilebilen güvenli baskı özelliğiyle ödüle layık görüldü.

• Canon i-SENSYS LBP7680Cx, Küçük Çalışma Grupları için Kusursuz A4 Renkli Yazıcı olarak adlandırıldı. i-SENSYS LBP7680Cx, Canon’un imageRUNNER ADVANCE platformu ile uyumlu yeni bir mimari esas alınarak üretilen lazer yazısı serisinin ilk ürünüdür. MEAP özellikli lazer yazıcı, hem çok işlevli yazıcılar (MFP’ler) hem de tek işlevli yazıcılar dahil olmak üzere tamamen entegre çözümler oluşturabilme becerisi sayesinde ödüllendirildi.

• Güçlü bir A3 çok fonksiyonlu cihazı (MFD) olan Canon’un imageRUNNER ADVANCE C2020i de iki ay süren zorlu test koşullarında çok iyi çevre performansı sergilediği için BLI tarafından ödüllendirildi. • Canon imageRUNNER ADVANCE C2020i endüstri ortalamasından %49 daha az enerji tüketimiyle Enerji Tasarrufunda Olağanüstü Başarı Ödülü kazandı; BLI, cihazın ultra düşükuyku modu enerji tüketimine dikkat çekerek, sağladığı ‘ciddi enerji tasarrufunun’ altını çizdi.

BLI’nın Avrupa Araştırma ve Laboratuar Hizmetleri Başkanı David Sweetnam şöyle bir yorumda bulundu: “Canon’un Kış 2012 ‘Öne Çıkanlar’ ödüllerini kazanması, Canon teknolojisinde yeniliklerin devam ettiğini ve Canon’un portföyündeki görüntüleme cihazlarının gücünü gözler önüne sermektedir.
Canon’un cihazlarının çok iyi tanındığı bazı özel alanlar var. Örneğin Canon’un çok fonksiyonlu yazıcıları (MFP’ler) enerji tasarrufları ile ünlüdür ve BLI’ın yapmış olduğu testler bunun haklı bir şöhret olduğunu kanıtlamış oldu. Cihazların tümü iki ay boyunca BLI’nın test laboratuarlarında test edilmiştir. Sektördekiler Canon ürünlerinin dayanıklılığından ve aynı zamanda yenilikçi özelliklerinden emin.

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile