Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfMükemmel 

8. Zonguldak Fotoğraf Günleri Devam Ediyor

AddThis Social Bookmark Button

Zonguldak Fotoğraf Grubu tarafından 1990 yılında başlatılan Fotoğraf Günleri, Zonguldak Sergi Odasının 3 yıl önce başlattığı girişimler sonucu yeniden hayata geçti. Bu yıl 8.'ncisi gerçekleştirilen Fotoğraf günleri, çeşitli etkinliklerle devam ediyor.

Zonguldak'ta fotoğrafın ve fotoğrafçıların gelişmesine büyük katkı sağlayan Zonguldak Sergi Odası sahibi İbrahim Akyürek'in kurduğu Zonguldak Sergi Odası her sene pek çok sergi, gösteri, söyleşi ve sunuma ev sahipliği yapıyor.

Zonguldak Sergi Odası tarafından düzenlenen 8. Zonguldak Fotoğraf Günleri etkinlikleri devamında: Pınar Turhan ‘ın 13 Mart Salı 17.45 Bi gün Kapıya Polisler Geldi Fotoğraf Gösterisi , Selim Güneş’in 14 Mart Çarşamba 17.45 Kar Beyaz film gösterimi,  Nuri Bilge Ceylan’ın 15 Mart Perşembe 17.45’te  Bir Zamanlar Anadolu'da film gösterimi, Pina  Wim Wenders  16 Mart Cuma 17.45 film gösterimi, Cemil Ağacıkoğlu 17 Mart Cumartesi 16.30 Eylül  film gösterimi , Alaaddin Kara’nın 13 Mart tarihine kadar devam edecek olan “Bir Kentin Arka Yüzü” ikinci bölümü fotoğraf sergisi, Karadeniz Ereğli Fotoğraf Sanatı derneği (KEFSAD)’ın “Sahibini Arayan Fotoğraflar” isimli fotoğraf sergisi 14 Mart tarihinde açılacak ve 30 Mart 2012 tarihinde sona erecek. ,

14 Mart 2012 tarihinde Şafak Tortu’nun fotoğraf gösterisi yapılacak. Ayrıca Sergi Odası’nda Genç Fotoğrafçılar Sergisi  bulunmakta. Etkinlikler ücretsizdir ve herkes davetlidir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile