Fotogram.org - Fotoğraf Adına Ne Varsa

E-posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

TFSF’de Liderlik ve İletişim Eğitimi Verildi

AddThis Social Bookmark Button

TFSF (Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu) tarafından fotoğraf sanatı dernekleri başkan ve yöneticilerine yönelik bir liderlik ve iletişim konularında eğitim verildi.

13 –14 Nisan 2012 günlerinde TFSF Dernek Başkanları Toplantısı kapsamında bir eğitim çalışması gerçekleştirildi. Anadolu Üniversitesi Profesörü Dr. Erhan Eroğlu tarafından verilen eğitimde dernek yöneticilerine iletişim ve liderlik konularında söyleşi ve yaşamdan somut deneyimlere dayalı bilgi aktarımında bulunuldu. 21 dernek yöneticisinin katıldığı eğitim, karşılıklı soru ve yanıtlar ve paylaşımla geçerken, gene izlenim eğitimin son derece yararlı olduğu üzerinde birleşti.

Konuyla ilgili olarak TFSF Başkanı M. Turgay Bilge “Derneklerimizin başarı ve niteliklerinin yükselmesi TFSF’yi doğrudan ve olumlu etkileyecektir. Bu anlamda derneklerimizde özellikle yönetim işlerinin belirli bir düzey ve düzende yürütülmesi, çağdaş iletişim ilkelerinden yararlanılmasına özel önem veriyoruz. Katılan dostlarımızdan verimli geçtiğine ilişkin izlenimlerini aldığımız eğitim etkinliklerimizi bundan sonra da değişik konularda ve devam eden buluşmalarımızda sürdüreceğiz. Bundan sonra da değerli birikimlerinden yararlanmak istediğimiz Sayın Prof. Dr. Erhan Eroğlu’na ve katılan tüm derneklerimize yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu


Yenile